Follow us on

Więcej o HOPI

Biznes XXI wieku: Odpowiedzialny. Zrównoważony. Rozważny.

Nasze Wartości są dla nas tak samo ważne jak sam biznes. Nasza reputacja, zadowolenie klientów i pracowników, zrównoważony rozwój społeczności, w której działamy ma dla nas kluczowe znaczenie. Mamy dobrze rozwiniętą strategię dbania o środowisko, kierując sie naszym Kodeksem Etycznym.

Kodeks Etyczny

Głęboko wierzymy, że jakość biznesu jest tak samo ważna jak dobre, uczciwe relacje międzyludzkie. Dlatego mamy w HOPI Kodeks Etyczny, którego przestrzeganie jest obowiązkiem każdego pracownika.

Nasi Pracownicy

Chcemy tworzyć środowisko pracy, w którym zawsze jest obecna atmosfera wzajemnego zaufania i szacunka dla każdego. Chcemy żeby każdy czuł się odpowiedzialny za jakość wykonywanej pracy, która przyczynia się do naszej dobrej reputacji. Jako firma rodzinna angażujemy się w rozwój naszych pracowników i jak najlepsze wykorzystanie ich potencjału. Nasi pracownicy są zaangażowani w podajmowanie decyzji poprzez proces szerokich konsultacji. Chcemy żeby wszyscy czuli się jednym zespołem, który ma wspólne cele.

Otwartość i wewnętrzna spójność

HOPI kieruje się zasadą otwartości i uczciwości. Postępujemy zgodnie z tymi zasadami w naszych relacjach z dostawcami, klientami, konkurentami i pracownikami. Jesteśmy otwarci, szczerzy, prawdomówni i bezpośredni. Oczekujemy od innych tego samego.

Nasi klienci

Naszą strategią jest współpraca z partnerami biznesowymi dzięki ofercie najwyższej jakości naszego serwisu, który za każdym razem jest indywidualnie dopasowany do potrzeb naszych klientów. Działamy zgodnie ze standardami HACCP. Mamy wdrożone procedury zgodnie z IFS (ver. 2.2 - aktualna certyfikacja dla żywności). Zawsze staramy się zbudować obustronnie korzystne, zgodne z naszymi pryncypiami relacje z klientami, dostawcami i pozostałymi partnerami biznesowymi.

Ochrona i dbałość o środowisko naturalne

Podejmujemy ciągłe wysiłki mające na celu coraz większą i skuteczną dbałość o środowisko naturalne.

Wykorzystywanie ciepła odpadowego

Wykorzystanie energi cieplnej powstającej przy pracy agregatów chłodzących do ogrzewania biur i wody.

Oświetlenie

Używamy energooszczędnego oświetlenia LED, stosujemy czujniki ruchu i czujniki zmierzchu.

Odpady

Sortujemy wszystkie odpady i wysyłamy do wyspecjalizowanych firm zajmujących się recyclingiem.

Historia HOPI

Nasza historia w Polsce zaczęła się 1 pażdziernika 2012 r. kiedy rozpoczęliśmy obsługe naszego kluczowego klienta w Sochaczewie. Następnie obsługiwaliśmy dużą sieć handlową w Sochaczewie, dużą fabrykę międzynarodowego koncernu w Błoniu i Teresinie, dużą firmę z branży napojów bezalkoholowych w Sochaczewie, i ostatnio, od stycznia 2018 rozpoczęliśmy pełną obslugę logistyczną (obsługa Centrum Dystrybucyjnego, transport z fabryk, dystrybucja na cały kraj, copacking) dużego koncernu z branży spożywczej wymagającej temperatury kontrolowanej w całym łańcuchu.

Oferty pracy

Wszystkie oferty pracy

W tej chwili nie ma ofert pracy w tym centrum dystrybucji

Dlaczego HOPI jest dobrym wyborem?

Naszą mocną stroną jest: koncentracja
na potrzebach klienta i zadowoleni pracownicy.

Więcej o HOPI
Działamy w całej Europie Centralnej
Stabilność, elstyczność, bezpieczeństwo
Uczciwy pracodawca
Wysokie standardy obsługi klienta
Stale rosnąca wydajność
Wspieramy i rozwijamy naszych pracowników

Firmy,
które nam zaufały

Ministerstwo Zdrowia ARP P&G Makro Cash&Carry Coca-Cola HBC Mondelez